Mehurčkov dan 2024

V ponedeljek, 17. 6. smo v Vrtcu Mehurčki pripravili Mehurčkov dan, dan našega vrtca.

Tradicionalno druženje otrok, staršev in zaposlenih se je pričelo pred vrtcem v Komendi, od koder so se družine odpravile na krajši orientacijski pohod z osmimi postajami, kjer so jih čakale različne naloge. Po vročem uvodu pri “street workout-u” in ob hipodromu, so se ob bolj prijetnih temperaturah spopadli še z nalogami še v gozdičku ob Juhantovi poti. Po končanem pohodu, jih je na delno prenovljenem vrtčevskem igrišču čakalo okrepčilo, ki so ga pripravili vrtčevski kuharji. Ob tem so si družine ogledale tudi razstavo Prostorske prevetritve lokacije in umestitve nove stavbe vrtca v Komendi v enoti Čebelica.

Veseli smo, da smo kljub nekaj prestavitvami zaradi slabega vremena uspeli tudi letos pripraviti Mehurčkov dan.

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost