Ponovno odprtje vrtcev (12. 4. 2021)

Vlada RS je odločila, da se v ponedeljek, 12. 4. 2021, v vrtec ponovno vrnejo vsi otroci.

Še vedno upoštevamo vsa priporočila NIJZ, oddelki ostajajo še naprej v “mehurčkih” kot je bilo to pred zaprtjem vrtcev.

Računamo, da bodo vaši otroci prihajali in odhajali ob enakih urah, kot pred 1. 4. 2021.

Prosimo, ne pozabite:

• Obvezna nošnja mask za odrasle in razkuževanje ob vstopu v vrtec – tudi če ste Covid-19 preboleli ali ste bili že cepljeni.
  • V garderobi se ne zadržujte dlje, kot je potrebno. Ob prihodu v vrtec bodite pozorni, na število odraslih v garderobi.
  • Redno nas obveščajte o morebitni okuženosti vas ali otroka, da reagiramo, če je potrebno.
  • V primeru karantene otroka zaradi rizičnega stika, nam to sporočite in pošljite potrdilo (pridobite ga na spletni strani https://e-uprava.gov.si/podrocja/sociala-zdravje-smrt/zdravje/potrdilo-o-karanteni.html), saj ste za čas odsotnosti zaradi karantene opravičeni plačila vrtca.
  • Govorilne ure do nadaljnjega potekajo na daljavo.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje. Želimo si ohraniti vrtec, delujoč v polnem obsegu.

Lepo pozdravljeni,