Dobrodošli

Vstopamo v novo “vrtčevsko leto” polni veselja in pričakovanj po ustvarjanju prijetnih izkušenj, novih izzivov in spoznanj ter veselih druženj in prijateljstev.

Nekateri otroci bodo v naš vrtec vstopili prvič, drugi bodo morda zamenjali igralnico, prijatelje ali vzgojitelje. Skupaj si bomo vzeli čas za spremembe. Verjamemo, da bodo spremembe tisto novo, česar se bomo z veseljem in zadovoljstvom spominjali. Strokovno osebje bo otrokom zagotavljalo veliko aktivnosti, pri katerih bodo razvijali svojo ustvarjalnost in radovednost, vam staršem pa bomo pri vaši vzgoji v oporo in pomoč. Več o organizaciji in delu našega vrtca si lahko preberete v Publikaciji Vrtca Mehurčki.

Izkušenejši za spoznanja ob sodobnih družbenih izzivih se zavedamo pomena zdravja in varnosti otrok, ki sta ena od najpomembnejših ciljev. Da nam bo novo šolsko leto naklonjeno, si želimo, da ravnamo odgovorno in še naprej skupaj spoštujemo in upoštevamo navodila pristojnega ministrstva ter priporočila NIJZ:

  • v vrtcu je obvezno nošenje maske staršev in vzgojiteljev ob stiku s starši,
  • obvezno je razkuževanje rok ob vstopu v vrtec,
  • v vrtec prihajajo le zdravi otroci, starši in zaposleni.

Vse dobro v prihajajočem letu,

ravnatelj Blaž Kölner in kolektiv Vrtca Mehurčki

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost